Strzelectwo amatorsko-rekreacyjne
Wszystko co myślimy o strzelectwie rekreacyjnym.
środa, 1 maja 2013
Łuk bloczkowy Kobra
Lato 2012 - Bukowina Tatrzańska.... brakuje mi tego :(
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz