Walter CP99 i puszka :)
Amatorskie strzelectwo nie musi być kosztowne,
czasem wystarczy kilkadziesiąt metrów wolnej przestrzeni i kilka puszek po napoju ,,wyskokowym :)'' lub jakimś innym trunku i zabawę można zacząć.
Sprzęt nie musi być jakiś wyszukany... wystarczy by spełniał swoją rolę.
Najważniejsze jednak jest BEZPIECZEŃSTWO!!!
Dobrze jest gdy nie ma w pobliżu osób postronnych, pola widzenia nie przesłaniają nam żadne przeszkody, za celem przydał by się również jakiś kulochwyt, może to być wał ziemny, ściana budynku, lub jakieś ogrodzenie z pełnych elementów.
Dobrze jest pamiętać również by w czasie uprawiania tego sportu, nie spożywać alkoholu, wiadomo że zaburza on równowagę, i ze strzelania wtedy niewiele wychodzi :)
Bawić się można zawsze ale wiadomo że broń w naszych rękach może stać się potencjalnym źródłem kłopotów i cierpień dla innych ludzi, więc ostrożnie !!! i miłej zabawy :)