środa, 1 maja 2013

Bukowina Tatrzańska  2012
Łuk bloczkowy jest dla mnie czymś na co czekałem wiele lat.
Nie jestem dobrym strzelcem, nie mam jakiejś idealnej techniki, ale bardzo się staram by ie gubić strzał :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz