Strzelectwo amatorsko-rekreacyjne
Wszystko co myślimy o strzelectwie rekreacyjnym.
środa, 1 maja 2013
Bukowina Tatrzańska 2012
Łuk bloczkowy jest dla mnie czymś na co czekałem wiele lat.
Nie jestem dobrym strzelcem, nie mam jakiejś idealnej techniki, ale bardzo się staram by ie gubić strzał :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz